Skip to content


Koupím na vycházkovku


Re: Koupím na vycházkovku

Postby Swaber » Wed 28. Dec 2011 20:51:20

Ahoj všem fajnšmekrům přes uniformy. Meritorious unit citacion mám 5kusů. Samolitr jsou to originály. Cena za kus 80kč.
Eviduji zájemce Pauline,Smith,Perry. Sečteno podtrženo ještě dvě mám volný.
Tohle fórum je jako rybičky. Dá se na to čumět furt, jednou denně sem stačí nasypat a hned je živo...
User avatar
Swaber
 
Posts: 275
Joined: Fri 06. Aug 2010 13:22:50


Re: Koupím na vycházkovku

Postby Leo » Thu 29. Dec 2011 11:52:51

pokud to je ten vetvovej věnec na rukávu dole :D , tak ten od tebe už mám... tedy ho nepotřebuju :)
User avatar
Leo
 
Posts: 375
Joined: Fri 30. Jul 2010 17:40:32


Re: Koupím na vycházkovku

Postby Swaber » Thu 29. Dec 2011 14:49:03

Pcha! To ještě bevíte že košile by měly být ošity stejně jako saka :twisted:
Tohle fórum je jako rybičky. Dá se na to čumět furt, jednou denně sem stačí nasypat a hned je živo...
User avatar
Swaber
 
Posts: 275
Joined: Fri 06. Aug 2010 13:22:50


Re: Koupím na vycházkovku

Postby Joe Perry » Fri 30. Dec 2011 19:44:15

Mohu-li,či nemohu-li si objednati ks 2?Daj-li mi dva medaili,nebo nedaj-li mi dva medaili
Joe Perry
 
Posts: 89
Joined: Sun 08. Aug 2010 20:26:46


Re: Koupím na vycházkovku

Postby T/Sgt Milewski » Fri 30. Dec 2011 20:44:45

Anavolejujelitihotajulijetakbudepěkněnamazanej .......

Chlapci nestyďte se. Citace je volně k použití a můžou ji nosit všichni příslušníci jednotky.
80,- Kč - to je zadarmo.
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Koupím na vycházkovku

Postby Swaber » Mon 02. Jan 2012 22:22:09

Si tě píšu Perry.
Tohle fórum je jako rybičky. Dá se na to čumět furt, jednou denně sem stačí nasypat a hned je živo...
User avatar
Swaber
 
Posts: 275
Joined: Fri 06. Aug 2010 13:22:50


Re: Koupím na vycházkovku

Postby Swaber » Mon 02. Jan 2012 22:35:47

S/sgt Milewski wrote:
John M Smith wrote:Prezidentskou citaci někdo tedy nemá?

Dále mam pocit, že na večírku v ČB jsem se s někým bavil ohledně těch "slavnostních šňůr" jestli to nemá jiný název.
Která je pro nás vyhovující, lze to sehnat, kolik to tak stojí, můžu to nosit, smí se to prát na 40° apod :)? Díky za případné info.


Jak to tu tak pozoruji tak Smith nám tu rozeběhl svojí poptávkou poměrně zajímavé téma za což mu děkuji.
Měl bych k tomu pár poznámek.
Co se týče citací... Vzhledem k jednotnosti uniforem v rámci klubu a představovanému období které z 90 procent tvoří rok 1945 by bylo více než vhodné, aby každý měl na saku či ike jacketu meritorious unit a presidental unit citacion, neboť jsou to vyznamenání udělená celé jednotce.
Slavnostní šňourky neboli fourrage. Co je mi známo tak jsou to vyznamenání udělovaná za činy ve WW2, avšak až po jejím skončení. Tedy má smysl se tím zabývat pokud budem představovat rok 1946 a mladší. A když se kouknete na fotkyth AD z konce války v čechách- např. Sušice tak tam není jediná šňůra.

A teď do mě:o)
Tohle fórum je jako rybičky. Dá se na to čumět furt, jednou denně sem stačí nasypat a hned je živo...
User avatar
Swaber
 
Posts: 275
Joined: Fri 06. Aug 2010 13:22:50


Re: Koupím na vycházkovku

Postby John M Smith » Tue 03. Jan 2012 11:11:52

Swaber wrote:
S/sgt Milewski wrote:
John M Smith wrote:Prezidentskou citaci někdo tedy nemá?

Dále mam pocit, že na večírku v ČB jsem se s někým bavil ohledně těch "slavnostních šňůr" jestli to nemá jiný název.
Která je pro nás vyhovující, lze to sehnat, kolik to tak stojí, můžu to nosit, smí se to prát na 40° apod :)? Díky za případné info.


Jak to tu tak pozoruji tak Smith nám tu rozeběhl svojí poptávkou poměrně zajímavé téma za což mu děkuji.
Měl bych k tomu pár poznámek.
Co se týče citací... Vzhledem k jednotnosti uniforem v rámci klubu a představovanému období které z 90 procent tvoří rok 1945 by bylo více než vhodné, aby každý měl na saku či ike jacketu meritorious unit a presidental unit citacion, neboť jsou to vyznamenání udělená celé jednotce.
Slavnostní šňourky neboli fourrage. Co je mi známo tak jsou to vyznamenání udělovaná za činy ve WW2, avšak až po jejím skončení. Tedy má smysl se tím zabývat pokud budem představovat rok 1946 a mladší. A když se kouknete na fotkyth AD z konce války v čechách- např. Sušice tak tam není jediná šňůra.

A teď do mě:o)


Faajn. Prdnu to do speciálního tematu, k shopu, i kdyz je to castecne asociativni, se nehodi, aby to tady bylo. Až budu mít chvilku času udělat to zase nějak kulturně ;)
Nadšenec, kutil a "privátník" John Myron Smith
--------------------------------------------------------
Image
User avatar
John M Smith
 
Posts: 462
Joined: Tue 10. Aug 2010 9:22:24


Re: Koupím na vycházkovku

Postby Leo » Tue 03. Jan 2012 13:44:17

no mě by se seržant bez šňůr rozhodně nelíbil ... :D :D
User avatar
Leo
 
Posts: 375
Joined: Fri 30. Jul 2010 17:40:32


Re: Koupím na vycházkovku

Postby Joe Perry » Tue 03. Jan 2012 17:45:37

kurva hoši,seržant bez,nebo s,na to kurva zapomeňte,tady nejsme v seznamce,Leo.
A hlavně jsme kurva na vojně,tady se to kurva ani nesmí!
Joe Perry
 
Posts: 89
Joined: Sun 08. Aug 2010 20:26:46

PreviousNext

Return to Board index

Return to Unit Shop

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest