Skip to content


Kamera JVC


Kamera JVC

Postby M.L.Reagan » Thu 29. Dec 2011 14:54:24

Ahoj spolubojovníci,

vím, že to sem úplně nepatří, ale kolega se mě ptal zda by jste neměli zájem o poloprofi kameru od JVC typ dodám pokud by byl zájem.
Jedná se o zboží, které je vyservisované v údajně v perfektím stavu, zákazník jej, ale odmítl protože nebyla opravena včas normální cena je kolem 55 000,-, teď za 25 000,- hodilo by se spíše pro dokumentární činnosti klubu(je ale nedobová a je to další věc, která se musí tahat místo foťáku)

Nebo kdyby někdo chtěl pro vlastní potřeby taky není problém.

Zvažte a kdyžtak smažte.

Reagan
M.L.Reagan
 
Posts: 19
Joined: Tue 15. Jun 2010 9:56:46
Location: Vlašim


Re: Kamera JVC

Postby T/Sgt Milewski » Fri 30. Dec 2011 20:48:36

M.L.Reagan wrote:Ahoj spolubojovníci,

vím, že to sem úplně nepatří, ale kolega se mě ptal zda by jste neměli zájem o poloprofi kameru od JVC typ dodám pokud by byl zájem.
Jedná se o zboží, které je vyservisované v údajně v perfektím stavu, zákazník jej, ale odmítl protože nebyla opravena včas normální cena je kolem 55 000,-, teď za 25 000,- hodilo by se spíše pro dokumentární činnosti klubu(je ale nedobová a je to další věc, která se musí tahat místo foťáku)

Nebo kdyby někdo chtěl pro vlastní potřeby taky není problém.

Zvažte a kdyžtak smažte.

Reagan

Sice sháním kameru, ale trochu jiný typ. Ale stojí tak stejně .... :(
Přesto, kdyby jste jí někdo objevil ......
Dejte vědět.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Kamera JVC

Postby M.L.Reagan » Mon 02. Jan 2012 12:02:22

S/sgt Milewski wrote:
M.L.Reagan wrote:Ahoj spolubojovníci,

vím, že to sem úplně nepatří, ale kolega se mě ptal zda by jste neměli zájem o poloprofi kameru od JVC typ dodám pokud by byl zájem.
Jedná se o zboží, které je vyservisované v údajně v perfektím stavu, zákazník jej, ale odmítl protože nebyla opravena včas normální cena je kolem 55 000,-, teď za 25 000,- hodilo by se spíše pro dokumentární činnosti klubu(je ale nedobová a je to další věc, která se musí tahat místo foťáku)

Nebo kdyby někdo chtěl pro vlastní potřeby taky není problém.

Zvažte a kdyžtak smažte.

Reagan

Sice sháním kameru, ale trochu jiný typ. Ale stojí tak stejně .... :(
Přesto, kdyby jste jí někdo objevil ......
Dejte vědět.


Zkusím se zeptat jedné paní z vesnice co tu máme, je to starší paní, která dělávala u filmu a takových to foťáků a kamer pár doma má.
Zjistím a dám info sem
M.L.Reagan
 
Posts: 19
Joined: Tue 15. Jun 2010 9:56:46
Location: Vlašim


Re: Kamera JVC

Postby T/Sgt Milewski » Sun 12. Feb 2012 21:07:44

Reagane jak to vypadá s tou paní ?
Pochybuju, že by měla přesně to co sháním, ale nějakou stoletou ruční kameru ( klidně nefunkční ) by třeba mít mohla.
Zkus to nějak pořešit a dej mi vědět.
Díky.
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Kamera JVC

Postby M.L.Reagan » Fri 02. Mar 2012 12:03:32

Ahoj, zítra za ní jde Ivet a dá mi vědět co tam má. Tu co sháníš mít nebude, ale jinak má spoustu všelijakých fotáků kamer. Tak ti pak pošlu fotky.
M.L.Reagan
 
Posts: 19
Joined: Tue 15. Jun 2010 9:56:46
Location: Vlašim




Re: Kamera JVC

Postby Flint » Fri 09. Mar 2012 16:44:18

Hlášení místního rozhlasu ... prosíme Charlieho aby si přečetl tuto zprávu a dal mi vědět jestli bude chtít něco pohobného realizovat ... opakuji ...prosíme Charlieho aby si přečetl tuto zprávu a dal mi vědět jestli bude chtít něco pohobného realizovat. Děkuju :-D :-D
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Kamera JVC

Postby T/Sgt Milewski » Fri 09. Mar 2012 19:14:54

Flint wrote:Hlášení místního rozhlasu ... prosíme Charlieho aby si přečetl tuto zprávu a dal mi vědět jestli bude chtít něco pohobného realizovat ... opakuji ...prosíme Charlieho aby si přečetl tuto zprávu a dal mi vědět jestli bude chtít něco pohobného realizovat. Děkuju :-D :-D


Kterou zprávu ??? 8-)
A co je to "pohobného" ???
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Kamera

Postby T/Sgt Milewski » Fri 09. Mar 2012 19:28:45

Pokud jde o ty kamery, tak za cenu 18 USD je zajímavá ta poslední KEYSTONE CAPRI 27 8 MM MOVIE CAMERA.
Otázka je, na kolik se vyšplhá a kolik by stálo clo + pošta k Charliemu do Milewska ....
Máš o tom info ???
Dík
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Kamera JVC

Postby Flint » Sat 10. Mar 2012 12:12:02

jediná KEYSTONE CAPRI 27 8 MM MOVIE CAMERA co jsem našel za 18 dolarů. ... bohužel neposílá do čech (spousta lidí an Ebay posílá jen od US .. člověk musí bejt trpělivej aby našel dobrou věc za dobrou cenu a aby mu jí poslali domu). ..
Vklidu to prohlížej a posílej mi odkazy co se ti líbí až na něco narazíme.
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28

Next

Return to Board index

Return to Unit Shop

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests