Skip to content


Imitace střelby kanonu brokovými náboji


Imitace střelby kanonu brokovými náboji

Postby Swaber » Thu 12. May 2011 8:54:09

http://www.youtube.com/watch?v=3vk68c0H ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=Y-JwuAaw ... r_embedded

Je to sice 20mm kanon v nemecké technice ale myslím, že na imitaci M2HB či kanonu do M8 by to bylo naprosto skvělé.
Uvnitř je ukryta nějaká samonabíjecí brokovnice. Podle konstrukce zřejmě Saiga.
Zkuste o tom popřemýšlet ;)
Tohle fórum je jako rybičky. Dá se na to čumět furt, jednou denně sem stačí nasypat a hned je živo...
User avatar
Swaber
 
Posts: 275
Joined: Fri 06. Aug 2010 13:22:50


Re: Imitace střelby kanonu brokovými náboji

Postby Flint » Thu 12. May 2011 18:15:04

neni to špatný ale ... nemáme 20mm kanón, brokový náboj asi nebude nejlevnější varianta střelby, do M2HB pomalu neschováš sa58 natož něco takového, M2HB by měla střílet automaticky, do kanónu od M8 je to málo .. to má dobře pořešený Jirka Sklenářů, atd ....... takže pro nás napíču ... hodilo by se to možná do tý ruský potvory co jsme viděli :-)

podle mě by bylo příhodnější začít řešit ten posranej plyn
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Imitace střelby kanonu brokovými náboji

Postby Swaber » Thu 12. May 2011 22:51:35

No cena brokového náboje slepého bude max. 4kč. Normálně to koupit nejde ale na domácí výrobu je to poěrně jednoduché.
Brokovnice Saiga vychází konstrukčně z kalašnikovu takže velmi podobná konstrukce a rozměry jako Sa58.
M2HB umožňuje střelbu jak dávkou tak jednotlivými ranami.
V samonabíjecím režimu by to mohlo bejt dobrý. Dal jsem to sem proto,protože výsledný efekt je velice podobný střelbě z ostré padesátky.
Tohle fórum je jako rybičky. Dá se na to čumět furt, jednou denně sem stačí nasypat a hned je živo...
User avatar
Swaber
 
Posts: 275
Joined: Fri 06. Aug 2010 13:22:50


Re: Imitace střelby kanonu brokovými náboji

Postby Flint » Fri 13. May 2011 16:57:05

obyč samopalák do 58čky seženeš mnohem levnějc a dává to taky dobrý rány. A ještě pořízení SA 58čky bude levnější ne?
Ale já stále hlasuju pro plyn ... když jsem slyšel jak to skopčákum zpívalo tak sem se do toho zamiloval :-D
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Return to Board index

Return to Zbraně

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest